Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

Шахматтан 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 жасқа дейінгі жасөспірімдер мен қыздар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2018 жылдың 02 - 18 қаңтар күндері Алматы қаласы

Абдилдаева Лаура          2005 ж.т.

Савин Александр             2005 ж.т.

Бисенкулов Саят              2005 ж.т.

Калим Таир                        2007 ж.т.

Амангельды Талгат         2008 ж.т.

Асанова Алиса                  2008 ж.т.

Хаймульдинова Алуа     2012 ж.т.

Толекеш Жарасхан         2010 ж.т.

Ибрагимов Адильбек       жаттықтырушы

Сергеев Дмитрий              жаттықтырушы

Мин Валерий                     төреші

2

Байдарка мен каноэ есуден оқу-жаттығу жиыны

2018 жылдың 07 - 28 қаңтар күндері Ташморе (Өзбекстан) қаласы

Сисен Армат                      2000 ж.т.

Задымаков Евгений         2002 ж.т.

Суханов Александра      1999 ж.т.

Донскова Наталья           1999 ж.т.

Бровкова Мария              2005 ж.т.

Пережегина Ксения         2005 ж.т.

Бровкова Е.Е.                     жаттықтырушы

3

Бокстан жалпы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

2018 жылдың 03-25 қаңтар күндері Алматы қаласы

Мулдашев Сағындық       1999 ж.т.

Акедилов Али                   1999 ж.т.

4

Велосипед спортынан Қазақстан Республикасының Кубогы және Қазақстан Республикасының Кубогына сапалы дайындалу үшін оқу-жаттығу жиыны

2018 жылдың 27 - 29 қаңтар күндері Шымкент қаласы және 04 - 26 қаңтар күндері Шолпан-Ата қаласы

Карпухин Николай

5

Жүзуден Ю.В.Семикозді еске алуға арналған 2003 ж.т. жасөспірім ұлдар мен 2005 ж.т. қыздар және одан кіші жастағылар арасында «Қысқы каникул-2018» атты Республикалық турнир

2018 жылдың 07 - 11 қаңтар күндері Қостанай қаласы

Джулдаспаев Жангир     2003 ж.т.

Андросов Даниил             2003 ж.т.

Даулетов Исламхан        2005 ж.т.

Галышев Денис                 2004 ж.т.

Молдашев Ерлан             жаттықтырушы

6

Волейболдан 2002-2003 ж.т. қыздар арасында Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты

2018 жылдың 04 - 11 қаңтар күндері Астана қаласы

Макей Виктория               2002 ж.т.

Филиппова Виалетта      2002 ж.т.

Сериккалиева Альфия     2002 ж.т.

Сабырова Арайлым        2003 ж.т.

Ветелкина Светлана       2002 ж.т.

Ыхсанова Алина              2002 ж.т.

Дауренова Диана             2003 ж.т.

Успанова Рания                2003 ж.т.

Хохлачева Анастасия     2002 ж.т.

Логашкина Виктория      2002 ж.т.

Серик Раухан                    2003 ж.т.

Амангельдина Айжан     2003 ж.т.

Губашева Айнур              жаттықтырушы

Губашева Н.А.                  төреші

7

Волейболдан 2004-2005 ж.т. қыздар арасында Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты

2018 жылдың 04 - 11 қаңтар күндері Қызылорда қаласы

Сапаргалиева Диана      2004 ж.т.

Байтулекова Эльмира    2004 ж.т.

Мурзагалиева Сабина    2004 ж.т.

Тулегенова Карина         2005 ж.т.

Сапарова Милана           2004 ж.т.

Тулегенова Сати              2004 ж.т.

Лявинскова Анна              2006 ж.т.

Халыбай Дильназ            2005 ж.т.

Никольченко Арина        2007 ж.т.

Голованова Валерия       2004 ж.т.

Романовская Александра 2004 ж.т.

Крячко Виктория              2004 ж.т.

Губашева Мира                 төреші

Губашева Айна                 жаттықтырушы

8

Волейболдан 2000-2001 ж.т. қыздар арасында Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты

2018 жылдың 04 - 11 қаңтар күндері Өскемен қаласы

Бектебаева Диана            2000 ж.т.

Сержанқызы Мөлдір       2000 ж.т.

Комарова Ирина              2001 ж.т.

Султанова Алина             2001 ж.т.

Исмагулова Аида             2001 ж.т.

Давыдова Нина                2000 ж.т.

Катауф Диана                   2001 ж.т.

Пятина Ирина                    2001 ж.т.

Гегерт Карина                   2003 ж.т.

Рахимова Айгерим           2000 ж.т.

Магданова Дана              2000 ж.т.

Вильданова Анна             2000 ж.т.

Железнова Екатерина     төреші

Губашева Асель              жаттықтырушы

9

Волейболдан 2000-2001 ж.т. жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты

2018 жылдың 04 - 10 қаңтар күндері Талдықорған қаласы

Щелоков Владимир         2001 ж.т.

Курдюков Никита            2001 ж.т.

Абилкаир Абылайхан     2001 ж.т.

Калинин Денис                 2001 ж.т.

Мендибеков Амангелди 2001 ж.т.

Жумалиев Куаныш          2002 ж.т.

Мизинов Алексей             2000 ж.т.

Драчев Даниил                 2000 ж.т.

Абаков Кайсар                  2000 ж.т.

Сулейменов Диас             2002 ж.т.

Жантасов Алмас              2001 ж.т.

Жалелов Р.Е.      аға жаттықтырушы

10

Волейболдан 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының қысқы чемпионаты

2018 жылдың 04 - 10 қаңтар күндері Талдықорған қаласы

Кульмалиев Марлен       2004 ж.т.

Махметов Адиль              2004 ж.т.

Визгалин Иван                  2004 ж.т.

Ахахин Сергей                  2004 ж.т.

Садыров Бекзат                2004 ж.т.

Баранчеев Асхат              2004 ж.т.

Жаксыгали Мейрамбек  2004 ж.т.

Шалунов Александр       2004 ж.т.

Грищенко Станислав      2004 ж.т.

Куттумуратов Бекзат      2004 ж.т.

Сарсенгалиев Аманжол 2004 ж.т.

Кази Бекзат                        2004 ж.т.

Замодеенко М.В.              төреші

Казак С.Е.           аға жаттықтырушы

11

Каратэ-до WKF-тен жастар мен кадеттер арасында «Босфор Кубогі» Халықаралық турнирі алдында оқу-жаттығу жиыны

2018 жылдың 05 - 15 қаңтар күндері Алматы қаласы

Тимралиев Дархан          2000 ж.т.

Ильясов Даурен                2000 ж.т.

Сартаев Алихан              2003 ж.т.

Джуламанова Камиля    2004 ж.т.

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

Волейболдан жоғарғы лигадағы әйелдер командалары арасында XXVІ Қазақстан Республикасы чемпионатының ІІ-туры

2017 жылдың 11 - 18 желтоқсан күндері Шымкент қаласы

Губашева Мира             1997 ж.т.

Баймукашева Аяна          1997 ж.т.

Губашева Диана             1999 ж.т.

Бектибаева Диана            2000 ж.т.

Сержанқызы Мөлдір       2000 ж.т.

Комарова Ирина              2001 ж.т.

Сабырова Арайлым        2003 ж.т.

Филиппова Виолетта      2002 ж.т.

Макей Виктория               2002 ж.т.

Сериккалиева Альфия     2002 ж.т.

Логашкина Виктория      2002 ж.т.

Голованова Валерия       2004 ж.т.

Губашева Айна                 жаттықтырушы

Губашева Нурслу            жаттықтырушы

2

Грек-рим күресінен 2001-2003 ж.т. жасөспірімдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионатына сапалы дайындалу мақсатында оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 30 желтоқсаны мен 2018 жылдың 09 қаңтары аралығында Орал қаласы

Уразбеков Елбар              2003 ж.т.

Есенгелдиев Әділжан      2002 ж.т.

Елекенов Жандарбек      2002 ж.т.

Амангельдиев Мирланбек 2002 ж.т.

Искаков Рустем                 2002 ж.т.

Қадырғалиев Бақтияр     2001 ж.т.

Исагалиев Ильяс               2003 ж.т.

Губайдулла Айдын         2001 ж.т.

Совет Жанарыс                2001 ж.т.

Жақсылықов Темірлан   2001 ж.т.

Мухамадиев Азат            2002 ж.т.

Қанат Бақытжан             2001 ж.т.

Габдувалеев Нурбек       2002 ж.т.

Қайдарғали Али             2003 ж.т.

Коровин Дмитрий            2003 ж.т.

Төлеген Темірлан             2002 ж.т.

Хамидуллин Жансур      2003 ж.т.

3

Дзюдо күресінен оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 30 қараша – 09 желтоқсан күндері Орал қаласы

Умуталиев Тоқтар           1998 ж.т.

Сейткалиев Саят              1998 ж.т.

Гайнуллин Ансарбек      1998 ж.т.

Алмагамбетов Әлібек      1997 ж.т.

Хамзин Ерназар              1994 ж.т.

Көлбай Темірлан              1995 ж.т.

Сулейменов Олжас          1995 ж.т.

4

Допты хоккейден Бүкілресейлік жоғарғы лига командалары арасында ашық чемпионаты

2017 жылдың 27 қараша - 06 желтоқсан күндері аралығында Краснотурьинск, Екатеринбург қалалары (Ресей Федерациясы)

Горчаков В.

Пантеев С.

Глухов И.

Чебаков П.

Мухит Б.

Грибанов П.

Алипкалиев Е.

Гущин А.

Подметалин А.

Утебалиев М.

Такиров Н.

Батырхан Б.

Амангельдиев Е.

Темиралин К.

Сандыбаев А.

Ефимов А.

Чкалов А.

Бөкешов Н.

Кожевников В.             бас жаттықтырушы

Шавалдин Н.               аға жаттықтырушы

Ружин А.                        дәрігер

Токмаков С.                  қызметкер

Мендешев А.                команда басшысы

5

Карате-додан оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 05 - 18 желтоқсан күндері Орал қаласы

Тимралиев Дархан          2000 ж.т.

Ильясов Даурен                2000 ж.т.

Тлепбергенова Диляра   2001 ж.т.

Елемесов Бекарыс            2001 ж.т.

Сартаев Алихан             2003 ж.т.

Жоламанова Камиля      2003 ж.т.

Силибаев Александр       2001 ж.т.

Ерланов Ерназ                  2001 ж.т.

Хамидолла Нуркен          2004 ж.т.

Ақжолов Алихан              2002 ж.т.

Ахметжан Сара                2001 ж.т.

Гадлгереев Байрам          2003 ж.т.

Алиев Эдуард                    2003 ж.т.

Мергалиев Ринат   аға жаттықтырушы

6

Каратэ-додан жастар мен ересектер арасында Қазақстан Республикасының кубогы

2017 жылдың 22-23 желтоқсан күндері Шымкент қаласы

Тимралиев Дархан          2000 ж.т.

Гадлгереев Байрам          2004 ж.т.

Мергалиев Ринат   аға жаттықтырушы

7

Президенттік көпсайыстан оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 09 - 18 желтоқсан күндері Орал қаласы

Мельников Владимир     1953 ж.т.

Грицкевич Святослав      1997 ж.т.

Сансызбаев Еламан        2000 ж.т.

Дагдаров Адигер              2003 ж.т.

Андреев Алексей              1996 ж.т.

Издилеев Бекзат                2004 ж.т.

Каресова Гулсара           1999 ж.т.

Рассказова Виктория      2003 ж.т.

Иманғалиев Нұрбек   аға жаттықтырушы

8

Шорт-тректен оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 05 – 13 желтоқсан күндері Орал қаласы

Хайров Данабек          1991 ж.т.

Ганиева Гулнур             1995 ж.т.

Жұмағалиева Нуржанар  1999 ж.т.

Жумагазиева Галия         1999 ж.т.

Шатиков Алишер             2002 ж.т.

Кульпердисова Рената   2002 ж.т.

М.В.Лозовой      аға жаттықтырушы

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

Бадминтоннан Қазақстан Республикасының жеке-командалық чемпионаты

2017 жылдың 12 – 19 қараша күндері Шымкент қаласында

Шалагин Андрей              2002 ж.т.

Ханат Максат

Васильев Никата             

Кужанкулов Нурберген 1982 ж.т.

Валеева Инна                    1986 ж.т.

Толкачева Наталья         1988 ж.т.

Бугентаева Айдана          1994 ж.т.

Рахметуллаева Наргиза 2004 ж.т.

2

Баскетболдан 2002-2003 ж.т. жастар командалар арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 02 - 07 қараша күндері Щучинск қаласы

Ахмеджанов Алмаз          2002 ж.т.

Киматов Арсен                  2002 ж.т.

Төлегенов Ерназ               2002 ж.т.

Дінкиев Бекасыл               2002 ж.т.

Сайлау Мағжан                               2003 ж.т.

Нәсіпқалиев Елжас          2003 ж.т.

Бимұхамбетов Еркебұлан 2003 ж.т.

Ихсанов Замир                  2003 ж.т.

Хален Эльдар                    2003 ж.т.

Тасқали Диас                    2003 ж.т.

Ә.Шәутенбаев                   төреші

М.Шамұратов                   төреші

Д.С.Куанаев       аға жаттықтырушы

3

Баскетболдан 2004-2005 ж.т. қыздар командалар арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 09 – 14 қараша күндері Щучинск қаласы

Гинаятова Шынар           2004 ж.т.

Кряхова Кристина           2004 ж.т.

Искалиева Елизавета      2004 ж.т.

Курманалиева Алина     2004 ж.т.

Маратова Дильназ          2004 ж.т.

Шаяхметова Ақбота        2005 ж.т.

Муратова Аяулым           2005 ж.т.

Шадғали Айсенім             2005 ж.т.

Турлан Томирис               2005 ж.т.

Шарустамова Милана   2004 ж.т.

Ишгалиева Диана            2004 ж.т.

Тургалиева Дамиля         жаттықтырушы

Бергалиев Елдос        аға жаттықтырушы

4

Бокстан ересектер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 05 – 12 қараша күндері Шымкент қаласы

Серік Данияр                     1995 ж.т.

Мулдашев Сағындық      1994 ж.т.

Қазиев Нурбек                  1998 ж.т.

Туралиев Абай                  1999 ж.т.

Акедилов Али                    1999 ж.т.

Жанбырбай Расул           1996 ж.т.

Журсунов Сансызбай     төреші

Сұлтанғалиев Саттар  аға жаттықтырушы

5

Волейболдан жоғарғы лигадағы әйелдер командалары арасында XXVІ Қазақстан Республикасы чемпионатының І-туры

2017 жылдың 11 - 19 қараша күндері Шымкент қаласы

Губашева Мира                               1997 ж.т.

Надыршина Элина          1997 ж.т.

Баймукашева Аяна          1997 ж.т.

Губашева Диана                              1999 ж.т.

Бектибаева Диана            2000 ж.т.

Сержанқызы Мөлдір       2000 ж.т.

Исмагулова Аида             2001 ж.т.

Комарова Ирина              2001 ж.т.

Сабырова Арайлым        2003 ж.т.

Филиппова Виолетта      2002 ж.т.

Макей Виктория               2002 ж.т.

Голованова Валерия       2004 ж.т.

Сериккалиева Альфия     2002 ж.т.

Логашкина Виктория      2002 ж.т.

Губашева Нурслу            жаттықтырушы

Губашева Айна                 жаттықтырушы

6

Еркін күресінен 2002-2004 ж.т. кіші жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 15 – 18 қараша күндері Жезқазған қаласы

Сағынғалиев Әдият         2004 ж.т.

Самигуллин Шерхан       2004 ж.т.

Жанаталапұлы Нұрым  2004 ж.т.

Мергалиев Рамазан         2002 ж.т.

Алтынбек Асланбек         2003 ж.т.

Бисембаев Сұлтан           2004 ж.т.

Айткалиев Нұрдаулет    2002 ж.т.

Көпболсынов Бекназар  2002 ж.т.

Галиев Сұлтан                  2002 ж.т.

Максотов Әділет              2002 ж.т.

Серік Ануаров                   2003 ж.т.

Оразов Азамат                  төреші

Айжарықов Ринат   аға жаттықтырушы

7

Әйелдер күресінен 2002-2004 ж.т. кіші жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 15 – 18 қараша күндері Жезқазған қаласы

Едгенова Ару                     2005 ж.т.

Есенгалиева Гүлназым   2003 ж.т.

Бақытжанова Данагүл   2004 ж.т.

Елеусинова Айымгүл      2005 ж.т.

Баянова Зейнеп                 2003 ж.т.

Тельманова Назерке       2003 ж.т.

Әнуарбекова Бейнұр       2002 ж.т.

Сағыналиева Дана          2003 ж.т.

Панасович Анастасия     2002 ж.т.

Нарегеев Мусабек           төреші

Казбенов Артур         аға жаттықтырушы

8

Грек-рим күресінен 1998-2000 ж.т. жастар арасында Олимпиада және Әлем жеңімпазы Ш. Серіковті еске алуға арналған Еуразиялық турнир

2017 жылдың 15 - 18 қараша күндері Алматы қаласы

Елемес Сұлтанбек            1999 ж.т.

Салауатов Ернур             2000 ж.т.

Темірғали Рүстем             1999 ж.т.

Ларионов Дәулет             1999 ж.т.

Жалмуханбетов Б.У.       төреші

Куратаев Д.М.   аға жаттықтырушы

9

Дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 09 - 14 қараша күндері Ақтөбе қаласы

Амангелды Бақытжан     1997 ж.т.

Жолдаскалиев Казбек    1998 ж.т.

Жардемов Нурдаулет     1997 ж.т.

Жарылғасов Бағдат        1990 ж.т.

Мадеев Бейбіт                   1998 ж.т.

Хамзин Ерназар                               1994 ж.т.

Габбасов Нуримжан       1996 ж.т.

Ныгмет Серікбай              1997 ж.т.

Көлбай Темірлан              1995 ж.т.

Сулейменов Олжас          1995 ж.т.

Баймагамбетов Кайыржан           төреші

Байенов Арман  аға жаттықтырушы

10

Допты мини хоккейден 2000 – 2002 ж.т. арасында Э.Ф.Айрих атындағы Қазақстан Республикасының Кубогы

2017 жылдың 04 – 08 қараша күндері Рудный қаласы

Журавлев Илья                 2000 ж.т.

Арыстаналиев Аян           2001 ж.т.

Киямов Денис                    2001 ж.т.

Бокешев Нурбол               2000 ж.т.

Амангельдиев Ершат      2000 ж.т.

Сандыбаев Асланбек      2000 ж.т.

Оралов Даурен                 2001 ж.т.

Болмашов Максон           2001 ж.т.

Издаев Аман                      2001 ж.т.

Утеленов Бауыржан        2000 ж.т.

Шевчук Александр          2001 ж.т.

Усков Дмитрий                  1999 ж.т.

Оралов Кажмухан           1999 ж.т.

Б.С. Кирюхин                    төреші

С.В. Уланов                        төреші

А.Г. Рожков         аға жаттықтырушы

11

«Паралимпиялық спортқа кіріспе» тақырыбында республикалық семинар-кеңес

2017 жылдың 02 қараша күні Астана қаласы

Султангереев Еркебулан              

Кабдулов Даурен            

12

Қазақ күресінен кіші жасөспірімдер, жасөспірімдер мен жастар арасында ұлттық және ат спорты түрлері орталығының жүлдесіне арналған «Жас Барыс» республикалық турнирі

2017 жылдың 02 – 05 қараша күндері Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы

Лұқпанов Сержан            1999 ж.т.

Мәдениетов Нұрсейт      1998 ж.т.

Галламов Боранбай        1998 ж.т.

Меңдешов Бекайдар       1998 ж.т.

Ибрагимов Бақтияр         1999 ж.т.

Нұрғалиев Асқар              төреші

Уалиахметов Аймұрат   2000 ж.т.

Абылаев Әли                     2000 ж.т.

Зайдолла Ақылбек           2000 ж.т.

Өтегенов Нұрбол              2000 ж.т.

Қоныспаев Рахымжан    2003 ж.т.

Утепов Мұқағали             2003 ж.т.

Қайырғалиев Бекзат        2003 ж.т.

Ерсайынов Еркебұлан    2002 ж.т.

Қадыров Амандық           2002 ж.т.

Хамзин Замир                    2002 ж.т.

Рамазанов Дамир    аға жаттықтырушы

13

Карате-додан жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 08 – 12 қараша күндері Атырау қаласы

Гадлгереев Байрам          2003 ж.т.

Канаткалиев Диас           2006 ж.т.

Хамидолла Нуркен          2004 ж.т.

Саматов Сұлтан                               2006 ж.т.

Иқсат Нурали                    2006 ж.т.

Ким Лия                               2007 ж.т.

Гарифуллин Ернур          2006 ж.т.

Нажметдинов Асет          2006 ж.т.

Алиев Эдуард                    2004 ж.т.

Кайров Куаныш                               төреші

Мергалиев Ринат   аға жаттықтырушы

14

Индорхоккейден 2002 ж.т. және кіші жастағы жасөспірім ұлдар мен қыздар, ерлер мен әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (ІIІ-ІV тур)

2017 жылдың 21 – 28 қараша күндері Талдықорған қаласы

Джексембаева Ольга       1990 ж.т.

Утигенова Эльвира          1999 ж.т.

Кайрашова Самал           1999 ж.т.

Камитова Дарига             2000 ж.т.

Башарова Неля                 2001 ж.т.

Захаренко Алена              2001 ж.т.

Ляпина Виктория             2002 ж.т.

Хайрушева Дильназ        2002 ж.т.

Сабирова Палина            2002 ж.т.

Клюева Вероника            2002 ж.т.

Боровикова Карина         2003 ж.т.

Алышева Анастасия        2004 ж.т.

Резвова Владислава        2004 ж.т.

Коптелова Валерия         2004 ж.т.

Байсарина Галия             1978 ж.т.

Н.Ф.Сумкина      аға жаттықтырушы

15

Индорхоккейден 2002 ж.т. және кіші жастағы жасөспірім ұлдар мен қыздар, ерлер мен әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (ІIІ-ІV тур)

2017 жылдың 21 – 28 қараша күндері Талдықорған қаласы

Плаксин Никита                               1998 ж.т.

Хорошкин Владимир      1999 ж.т.

Муратов Алихан              1999 ж.т.

Хасанов Азамат                               1998 ж.т.

Айткалиев Алтынбек       2003 ж.т.

Меликов Роман                 2004 ж.т.

Бахарев Никита                               2007 ж.т.

Шакирьянов Телли          2004 ж.т.

Траисов Рустам                2003 ж.т.

Траисов Ренат                   2003 ж.т.

Бисекешев Артур              2003 ж.т.

Горемыкин Максим         2004 ж.т.

Мансуров Максим           2004 ж.т.

Шаймарданова Виктория 1988 ж.т.

Е.С. Бережная    аға жаттықтырушы

16

Жекпе-жек ұлттық спорт түрінен ерлер мен жастар арасында Азия чемпионаты

2017 жылдың 02 – 05 қараша күндері Талдықорған қаласы

Темиртасов Алиби           1996 ж.т.

Шандозтегі Асхат            төреші

Шаеков Таймас аға жаттықтырушы

 

17

Самбо күресінен ерлер мен әйелдер және әскери самбодан Әлем чемпионаты

2017 жылдың 09 – 13 қараша күндері Сочи қаласы (Ресей Федерациясы)

Сериков Нурбол               1993 ж.т.

Қалеш Еркебұлан            1996 ж.т.

Мендыгалиев Райбек аға жаттықтырушы

 

18

Әскери самбо күресінен ерлер мен әйелдер және әскери самбодан Әлем чемпионаты

2017 жылдың 09 – 13 қараша күндері Сочи қаласы (Ресей Федерациясы)

Ихсангалиев Темилан     1986 ж.т.

Супығалиев Қазбек         1990 ж.т.

Райымкулов Болатбек     1993 ж.т

Ибрашев Қазбек аға жаттықтырушы

 

19

Садақ ату спортынан жастар арасында Азия чемпионаты

2017 жылдың 24 қараша - 02 желтоқсан аралығында Дакка (Бангладеш) қаласы

Мустафин Алихан (2001 ж.т.)

Солодовников Константин (1987 ж.т.)

20

Ауыр атлетикадан 20 жасқа дейінгі жасөспірім ұлдар және қыздар арасындағы жеке жаттығулар бойынша Қазақстан Республикасының жеке-командалық чемпионаты

2017 жылдың 05 – 09 қараша күндері Атырау қаласы

Зырянов Артур                  2000 ж.т.

Әлиев Өтепберген            2001 ж.т.

Урашев Рустам                 2002 ж.т.

Чимеева Айя                       1999 ж.т.

Изтелеуов Арман              2000 ж.т.

Джумагулов Ержан         1999 ж.т.

Сагингалиев Айбек          1999 ж.т.

Тарасов Виктор                2001 ж.т.

Байториев Даурен  аға жаттықтырушы

21

Шайбалы хоккейден 2006 ж.т. балалар - жасөспірімдер командалары арасында Қазақстан Республикасы чемпионаты

2017 жылдың 20 - 24 қараша күндері Көкшетау қаласы

Аничхин Никита               2006 ж.т.

Машанов Ибрагим           2006 ж.т.

Тугушев Расим                  2006 ж.т.

Ахметкали Ескиндер       2007 ж.т.

Мендиханов Муслим      2007 ж.т.

Досжанов Рустам             2007 ж.т.

Мясников Алексей           2007 ж.т.

Рудер Алексей                   2007 ж.т.

Застрожников Игорь       2007 ж.т.

Коньков Никита                               2007 ж.т.

Беккалиев Еламан            2006 ж.т.

Степанов Ю.М.                 аға жаттықтырушы

22

Шахматтан юниорлар арасында Әлем чемпионаты

2017 жылдың 12 – 26 қараша күндері Тарвизио қаласында (Италия)

Казекенов Марат

23

Шорт-тректен Қазақстан Республикасының 4-ші қысқы Спартакиадасы

2017 жылдың 23 – 26 қараша күндері Алматы қаласы

Хайров Данабек                               1991 ж.т.

Ганиева Гулнур                               1995 ж.т.

Кажғали Нұртілек            1997 ж.т.

Галиахметов Адиль         1998 ж.т.

Нагай Анита                      1998 ж.т.

Жұмағалиева Нұржанар               1999 ж.т.

Жумагазиева Галия         1999 ж.т.

Крымгиреев Адиль           2001 ж.т.

Шатиков Алишер             2002 ж.т.

Кульпердисова Рената   2002 ж.т.

Лозовой Максим   аға жаттықтырушы

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

2017 жылдың 05 - 12 қараша күндері Шымкент қаласында өтетін бокстан ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионатына сапалы дайындалу мақсатындағы оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 20 - 31 қазан күндері Орал қаласы

Серік Данияр                     1995 ж.т.

Мулдашев Сағындық      1994 ж.т.

Темирболатов Рулан       1998 ж.т.

Есимгалиев Нурбол         1995 ж.т.

Қазиев Нұрбек                  1998 ж.т.

Төреш Алдияр                   1998 ж.т.

Оразбаев Тайман             1995 ж.т.

Акедилов Али                    1999 ж.т.

Жаңбырбай Расул           1996 ж.т.

Сұлтанғалиев Саттар  аға жаттықтырушы

2

Жүзуден Қазақстан Республикасының Кубогы

2017 жылдың 24 - 28 қазан күндері Теміртау қаласы

Қамидолла Ерасыл         2000 ж.т.

Абулкаиров Ернар           2001 ж.т.

Бақи Әбілмансұр              2001 ж.т.

Джулдаспаев Жангир     2003 ж.т.

Муханбетжан Альбина  2003 ж.т.

Манкаева Наталья          жаттықтырушы

3

Жүзуден 2004 ж.т. және одан кіші жастағы жасөспірімдер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 02 – 05 қараша күндері Шымкент қаласы

Голышев Денис                 2004 ж.т.

Андросов Даниил             2003 ж.т.

Молдашев Ерлан       аға жаттықтырушы

4

Волейболдан 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 29 қазан – 05 қараша күндері Түркістан қаласы

Кульмалиев Марлен       2004 ж.т.

Махметов Адиль              2004 ж.т.

Визгалин Иван                  2004 ж.т.

Ахахин Сергей                  2004 ж.т.

Садыров Бекзат                2004 ж.т.

Баранчеев Асхат              2004 ж.т.

Жаксыгали Мейрамбек  2004 ж.т.

Мачинский Роман            2004 ж.т.

Грищенко Станислав      2004 ж.т.

Куттумуратов Бекзат      2004 ж.т.

Сарсенгалиев Аманжан 2004 ж.т.

Кази Бекзат                        2004 ж.т.

Т.Б. Искалиев                     төреші

С.Е. Казак           аға жаттықтырушы

5

Волейболдан 2000-2001 ж.т. жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 29 қазан – 05 қараша күндері Петропавл қаласы

Щелоков Владимир         2001 ж.т.

Курдюков Никита            2001 ж.т.

Войтов Артем                    2001 ж.т.

Калинин Денис                 2001 ж.т.

Мендибеков Амангелді   2001 ж.т.

Әбілқайр Абылайхан      2001 ж.т.

Мадиев Ерасыл                2001 ж.т.

Жумалиев Куаныш          2002 ж.т.

Мизинов Алексей             2000 ж.т.

Досумов Бекзат                 2001 ж.т.

Гайнуллин Камиль          2001 ж.т.

Абаков Кайсар                  2000 ж.т.

А.Г. Вахитов                      төреші

Р.Е. Жалелов      аға жаттықтырушы

6

Волейболдан 2002-2003 ж.т. қыздар арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 29 қазан – 05 қараша күндері Теміртау қаласы

Сериккалиева Альфия     2002 ж.т.

Филиппова Виолетта      2002 ж.т.

Макей Виктория               2004 ж.т.

Голованова Валерия       2004 ж.т.

Сабырова Арайлым        2003 ж.т.

Ыхсанова Алина              2002 ж.т.

Скачкова Елена                2002 ж.т.

Дауренова Диана             2003 ж.т.

Логашкина Виктория      2002 ж.т.

Серик Раухан                    2003 ж.т.

Ветелкина Светлана       2002 ж.т.

Хохлачева Анастасия     2002 ж.т.

Халилова Оксана             төреші

Губашева Айна                 жаттықтырушы

7

Волейболдан 2004-2005 ж.т. қыздар арасында Қазақстан Республикасының күзгі чемпионаты

2017 жылдың 29 қазан – 05 қараша күндері Екібастұз қаласы

Сапаргалиева Диана      2004 ж.т.

Тулегенова Карина         2005 ж.т.

Мурзагалиева Сабина    2004 ж.т.

Сапарова Милана           2004 ж.т.

Лявинскова Анна              2006 ж.т.

Халыбай Дильназ            2005 ж.т.

Тулегенова Сати              2004 ж.т.

Никольченко Арина        2007 ж.т.

Байтулекова Эльмира    2004 ж.т.

Рахматалиева Сабина    2007 ж.т.

Крячко Виктория              2004 ж.т.

Романовская Александра 2004 ж.т.

Губашева Нурслу            төреші

Губашева Айнур              жаттықтырушы

8

Самбо күресінен ерлер мен әйелдер және әскери самбодан Әлем чемпионаты алдында оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 26 қазан - 08 қараша күндері Ақтөбе қаласы

Супыгалиев Қазбек         1990 ж.т.

Ихсангалиев Темирлан  1986 ж.т.

Райымкулов Болатбек    1993 ж.т.

Ибрашев Қазбек                   аға жаттықтырушы

9

Самбо күресінен ерлер мен әйелдер және әскери самбодан Әлем чемпионаты алдында оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 26 қазан - 08 қараша күндері Ақтөбе қаласы

Сериков Нурбол               1993 ж.т.

Нығмет Серікбай              1997 ж.т.

Габбасов Нурымжан      1997 ж.т.

Мендыгалиев Райбек  аға жаттықтырушы

10

Тоғызқұмалақтан юниорлар мен жастар арасында Қазақстан Республикасының классика және блицтен жекелей чемпионаты

2017 жылдың 29 қазан - 05 қараша аралығында Щучинск қаласы

Ерниязова Ализа              2000 ж.т.

Ерниязова Дильназ          2002 ж.т.

Құрманғазиев Жангелді 2000 ж.т.

Аженғали Ахад                 2003 ж.т.

Қайржанова Інжу            2007 ж.т.

Ануарбеков Дархан        2003 ж.т.

Қаяпбергенов Қанапия   төреші

Абдикаримов Даулет  аға жаттықтырушы

11

Шайбалы хоккейден 2008 ж.т. балалар - жасөспірімдер командалары арасында Қазақстан Республикасы чемпионатының І-кезеңі

2017 жылдың 29 қазан – 04 қараша күндері Алматы қаласы

Блохин Олег                       2008 ж.т.

Васильев Константин     2009 ж.т.

Жукалин Елисей               2009 ж.т.

Забродин Максим            2008 ж.т.

Коньков Ефим                    2009 ж.т.

Климов Давид                   2009 ж.т.

Котов Данила                    2009 ж.т.

Кушербаев Ералы            2009 ж.т.

Клычков Дмитрий            2008 ж.т.

Мамаев Роберт                  2010 ж.т.

Мажит Аблайхан             2008 ж.т.

Макаренцев Тимур          2008 ж.т.

Потиченко Александр     2009 ж.т.

Рубцов Владимир             2009 ж.т.

Рубцов Владислав           2008 ж.т.

Рахимбердин Артур        2008 ж.т.

Тарханов Дмитрий          2010 ж.т.

Токарев Максим               2008 ж.т.

Утепкалиев Алдияр         2010 ж.т.

Шилимов Артем                2009 ж.т.

Ивнеев Талгат                   дәрігер

Гатиятов Линар                жаттықтырушы

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

Қол күресінен ТҚАЗ мүгедектер арасында Әлем чемпионаты

02-09.09.2017 Будапешт қ.

Қошанов Жиенбек

2

Әйелдер күресінен Әлем чемпионаты алдында жасөспірімдер арасында ОЖЖ

17.08-06.09.2017 Алматы қ.

1.) Султанова Айдана  
2.) Баянова Зейнеп
3.) М.Х.Нарегеев    аға жат-шы

3

Әйелдер күресінен жасөспірімдер арасына Әлем чемпионаты

02-10.09.2017  Афина қ.

Султанова Айдана Нарегеев Мұсабек  жат-шы

4

Академиялық есуден Азия чемпионаты

25.08-10.09.2017  Паттая қ.

1) Тацей Евгений 
2) Савченко Даниил
3) Лапшин Эдуард  аға жат-шы

5

Тоғызқұмалақтан ерлер мен әйелдер арасында Әлем чемпионаты

30.08-12.09.2017   Астана қ.

Рамазанов Ғиззат                                                 Абдикаримов Д.  жат-шы

6

Батут және акробатикалық жолда секіруден жастар арасында ҚР чемпионаты

31.08-10.09.2017 Тараз қ.

1.) Полиневский Сергей
2.) Аманов Алимжан
3.) Тынымов Тимур 
4.) Токарев Владимир 
5.) Истаев Бейбарс
6.) Т.С. Қарабаев   аға жат-шы

7

Дзюдодан 23 жасқа дейінгі ерлер мен әйелдер арасында ҚР чемпионаты

09-13.09.2017  Ақтау қ.

1) Амангелді Бақытжан 
2) Умуталиев Тоқтар  
3) Сейсов Адилбек 
4) Нығмет Серікбай 
5) Сейтқалиев Саят 
6) Гайнуллин Ансарбек 
7) Мадиев Бейбіт   
8) Көлбай Темірлан
9) Баймағанбетов Қ.  төреші
10) Иргалиев С.   аға жат-шы

8

Дойбыдан юниорлар, жастар, ерлер және әйелдер арасында "100" дойбыдан ҚР чемпионаты

10-25.09.2017  Шымкент қ.

1) Акилбек Айшат
2) Давлетова Анель
3) Бапиева Елизавета
4) Д.К.Джумагальдиев аға жат-шы

9

Грек-рим күресінен 2003-2005 ж.т. Кіші жасөспірімдер арасында ҚР чемпионаты

11-18.09.2017  Ақтөбе обл, Шалқар қ.

1.) Фрунзеев Даулет   
2.) Ларионов Алексей  
3.) Исагалиев Ильяс   
4.) Коровин Дмитрий 
5.) Исмагул Жардем 
6.) Орынбасаров Аманат
7.) Танатаров Рахат
8.) Есен Еділ 
9.) Сагидуллин Айзат 
10.) Хамидулли Исансур
11.) Кенес Саламат 
12.) Уразбеков Елбар 
13.) Қадырғали Али
14.) Қадер Алмас
15.) Рахим Айбат
16.) Д. Куратаев     төреші
17.) М. Тюлегенов    аға жат-шы

10

Дзюдо күресінен Маңғыстау облысының Құрметті азамат Т.Жолдыбаевты еске алуға арналған ерлер мен әйелдер арасында ХТ

12-18.09.2017  Ақтау қ.

1.) Полиневский Сергей
2.) Аманов Алимжан 
3.) Тынымов Тимур 
4.) Токарев Владимир 
5.) Истаев Бейбарс 
6.) Т.С. Қарабаев   аға жат-шы

11

Волейболдан 2001-2002, 2003-2004,2005-2006 ж.т. Жасөспірімдер арасында Новокуйбышев қалалық округінің жүлдесіне арналған "Память" атты ХТ

18-22.09.2017  Новокуйбышев қ.

1.) Кульмалиев Марлен 
2.) Садыров Бекзат 
3.) Махметов Адиль
4.) Визгалин Иван 
5.) Ахакин Сергей 
6.) Мачитский Роман
7.) Сарсенгалиев Аманжан
8.) Кази Бекзат  
9.) Жаксыгали Мейрамбек 
10.) Мукуш Наби
С.Е. Казак    аға жат-шы

12

Үстел теннисінен ОЖЖ, "Junior&Cadet Open" ХТ және  "Slovenia Junior&Cadet Open" ХТ, ОЖЖ

27.0807.10.2017  Оточец, Вараздин қ.

Сапарова А.

Назарова А.

13

ЭКСПО-2017 аясында Астаналық Халықаралық марафон

24-30.08.2017 Астана қ.

1) Магзом Максим  
2) Шабдан Гамзат 
3) Муканов Даурен  
4) Жалетденов Набек 
5) Тургаев Адил   

14

Велосипед спортынан тасжолдағы велосипед спортынан Ресей біріншіліктері

09-27.09.2017 Растов-на-Дону, Брюховетская және Анапа қ.

1) Казакевичус Никита   
2) Носков Дмитрий  
3) Елюбаев Руслан   
4) Карпухин Николай  
5) Т.В. Харисов     жат-шы

15

Бадминтоннан жастар арасында ҚР чемпионаты

21-30.09.2017 Алматы қ.

1.) Шалагин Андрей  
2.) Боранбаев Нурхан 
3.) Жалмуханова Аида  
4.) Бутпаева Ева   
5.) Толкачева Наталья   аға жат-шы

16

Садақ атудан ҚР Кубогы

07-16.09.2017 Шымкент қ.

1) Нугман Сагадат
2) Солодовников Константин 
3) Сагутдинов Шамиль  
4) Костин Артем   
5) Куанышкалиев Манас 
6) Мустафин Алихан  
7) Кусайын Талшын  
8) Ильясова Алина  
9) Волобуева Анара  
10) В.А. Шкоков    аға жат-шы

17

ТҚАЗ және көру қабілеті төмен спортшылар арасында ҚР 5-ші Спартакиадасына сапалы дайындалу мақсатында ОЖЖ

01-10.09.2017  Орал қ.

1) Жумагалиев Кайрат  
2) Махметов Нурлан
3) Купболсынов Курман
4) Завалов Николай
5) Бисекенов Курман 
6) Рахметов Сагындык
7) Медетов Абубакир
8) Кабдулов Д.  аға жат-шы

18

ТҚАЗ және көру қабілеті төмен спортшылар арасында ҚР 5-ші Спартакиадасына сапалы дайындалу мақсатында ОЖЖ

01-10.09.2017  Орал қ.

1) Баймуканова Сандугаш 
2) Измагамбетова Назгуль
3) Сламбекова Алма
4) Джантурганов Руслан
5) Кудабаев Аслан
6) Айткалиев Сагынгалий 
7) Суйеугалиев Дулат
8) Капышев Аман    жат-шы

19

Волейболдан әйелдер арасында "Ақбидай" республикалық VI ауыл спорты ойындарына сапалы дайындалу мақсатында ОЖЖ

01-07.09.2017  Орал қ.

1) Нурланова Ақжунус 
2) Жумалиева Айдана 
3) Наурзалиева Айнагуль 
4) Бахтиярова Малика 
5) Джадитова Звайда 
6) Салихова Асемгуль 
7) Ежельева Екатерина
8) Туребекова Айда  
9) Муртазина Руфина
10) Липатова Галина 
11) Утеуова Салтанат  
12) Жумагулова Ақжан 
13) К.А. Губашев   аға жат-шы
14) Н.А. Губашева   жат-шы

20

Президенттік көпсайыстан "Ақбидай" республикалық VI ауыл спорты ойындарына сапалы дайындалу мақсатында ОЖЖ

03-09.09.2017  Орал қ.

1) Долинный Анатолий 
2) Бактыгереева Гулфайруз
3) Бошенятова Нина 
4) Беркалиева Асель  
5) Кабдулмажит Ақылбек 
6) Давудова Айда 
7) Казанцев Павел  
8) Дюсегалиева Камшат
9) Каргапольцев Александр
10) Нагиев Кайрат  
11) Иманғалиев Нұрбек  аға жат-шы

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

«ЭКСПО-2017» халықаралық көрмесі аясында Астана қаласында Батыс Қазақстан облысының мәдени күндері өткізілуіне байланысты, қазақ халқының дәстүрі мен мәдениетін әлемге паш ететін ұлттық спорт түрлерінен жарыстар мен көрсетілімдер

2017 жылдың 03 - 04 тамыз күндері Астана қаласы

Мурзагалиев Дастан       жетекші

Бектияров Манарбек       1982 ж.т.

Ишанов Ақылбек              1982 ж.т.

Меңдіғалиев Ақылбек     1987 ж.т.

Серіков Қолқанат             1994 ж.т.

Темірханов Сабыржан   2001 ж.т.

Темірбеков Рахметолла  1999 ж.т.

Оңғарбаев Аділ                 1998 ж.т.

Уразбай Алмат                 1996 ж.т.

Ғалым Мақсот                  1995 ж.т.

Аронов Бейбіт                  1989 ж.т.

Космагулов Қайнар        2001 ж.т.

Шияз Мейрамбек              2001 ж.т.

Меңдіғалиев Мейрім       2001 ж.т.

Калиев Ануарбек             1998 ж.т.

Жәңдібеков Нұрмағанбет 2001 ж.т.

Журавлев Артур               1999 ж.т.

Базарбаев Айболат         2000 ж.т.

Хайров Манарбек            жүргізуші

Иманғазыұлы Нармағанбет 1999 ж.т.

Құсайынов Мейірбек      1999 ж.т.

Жеңісов Мағжан               1997 ж.т.

Бақытжанов Төрехан      1999 ж.т.

Ғазезов Жаңаділ               1994 ж.т.

Нурмуханов Махамбет  1987 ж.т.

Елеугалиева Ақгүл          1995 ж.т.

Сартаев Досхан               жүргізуші

Жакупов Маркс                1964 ж.т.

Жумашев Салимгерей    1960 ж.т.

Сарсенов Ақтілек             жаттықтырушы

Зинуллин Жасқайрат      ат күтуші

2

Байдарка мен каноэ есуден 1999 ж.т. және одан үлкендер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты және 02 - 22 тамыз аралығында аталған чемпионатқа сапалы дайындалу үшін оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 31 шілде - 29 тамыз аралығында Ыстық-көл (Қырғызстан Республикасы), Жезқазған қалалары

Суханов Александр         1999 ж.т.

Донскова Наталья           1999 ж.т.

 

3

Бокстан «Бранденбург кубогы» атты халықаралық жарыс

2017 жылдың 30 шілде-08 тамыз аралығында Франкфурт (Германия) қаласы

Киндихов Ержан         жаттықтырушы

4

Қазақ халқының даңқты палуаны Қ.Мұңайтпасов атындағы еркін және әйелдер күресінен 2000-2001 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында Республикалық турнир

2017 жылдың 28 шілде - 06 тамыз аралығында Шымкент қаласы

Султанова Айдана          2002 ж.т.

Панасович Анастасия     2002 ж.т.

Әнуарбекова Бейнұр       2002 ж.т.

Асмамбетова Арина        2001 ж.т.

Құттыбай Эльвира          2001 ж.т.

Нарегеев Мусабек  аға жаттықтырушы

5

Қазақ халқының даңқты палуаны Қ.Мұңайтпасов атындағы еркін және әйелдер күресінен 2000-2001 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында Республикалық турнир

2017 жылдың 28 шілде - 06 тамыз аралығында Шымкент қаласы

Деменов Әліхан                2001 ж.т.

Исагалиев Нуржан          2001 ж.т.

Жасқайрат Мейрхан       2001 ж.т.

Айтуганов Мерболат      2000 ж.т.

Төлегенов Серікболсын  2000 ж.т.

Оразов Азамат                  төреші

Айжарықов Ринат   аға жаттықтырушы

6

Дзюдодан жасөспірімдер арасында Әлем чемпионаты алдында оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 23 шілде-09 тамыз аралығында Астана қаласы

Уналов Ерлан         (2000 ж.т.)

Усманов Ерген       жаттықтырушы

7

Дзюдо күресінен Әлем чемпионаты

2017 жылдың 06 - 16 тамыз аралығында Сантияго де Чили (Чили) қаласы

Уналов Ерлан         (2000 ж.т.)

 

8

Дойбыдан жасөспірімдер және қыздар арасында Әлем чемпионаты

2017 жылдың 22 тамыз - 03 қыркүйек аралығында Кранево (Болгария) қаласы

Давлетова Анель              2004 ж.т.

Джумагальдиева А.З.      жаттықтырушы

9

«ЭКСПО-2017» халықаралық көрмесі аясында Астана қаласында Батыс Қазақстан облысының мәдени күндері өткізілуіне байланысты, қазақ халқының дәстүрі мен мәдениетін әлемге паш ететін ұлттық спорт түрлерінен жарыстар мен көрсетілімдер

2017 жылдың 29 шілде - 07 тамыз аралығында Астана қаласы

Дүйсенғалиева Шаттыгүл 1994 ж.т.

Казтуганова Жанна        1993 ж.т.

Есенжанова Лаура          1998 ж.т.

Мұхатова Лунара            1998 ж.т.

Шондыбаева Асылгуль  аға жаттықтырушы

10

«ЭКСПО-2017» халықаралық көрмесі аясында Астана қаласында Батыс Қазақстан облысының мәдени күндері өткізілуіне байланысты, қазақ халқының дәстүрі мен мәдениетін әлемге паш ететін ұлттық спорт түрлерінен жарыстар мен көрсетілімдер

2017 жылдың 29 шілде - 07 тамыз аралығында Астана қаласы

Галламов Боранбай        1998 ж.т.

Меңдешов Жанайдар     1998 ж.т.

Мустах Нұрәділ                1998 ж.т.

Малдыбаев Ерқанат       1998 ж.т.

Меңдешов Бекайдар       1998 ж.т.

Ибатов Мерей                   1995 ж.т.

Нұрғалиев Асқар              төреші

Рамазанов Дамир             төреші

Есендияров Қаймен   команда жетекшісі

11

Қазақ күресінен 23 жасқа дейінгілер арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 21-27 тамыз күндері Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы

Лұқпанов Сержан            1999 ж.т.

Ұзақбаев Данияр              1995 ж.т.

Галламов Боранбай        1998 ж.т.

Мұстах Нұрәділ               1998 ж.т.

Меңдешов Бекайдар       1998 ж.т.

Габбасов Нұрымжан      1996 ж.т.

Кульбай Темірлан            1995 ж.т.

Сүлейменов Олжас          1995 ж.т.

Ишанов Айбек                   төреші

Рамазанов Дамир     аға жаттықтырушы

12

Кикбоксингтен Қазақстан Республикасының жаттықтырушыларын еске алуға арналған «Мықтылар жарысы» атты Республикалық турнир

2017 жылдың 09 – 15 тамыз күндері Қызылорда қаласы

Галиев Ержан                    1985 ж.т.

Ержанов Даулет                1990 ж.т.

Кенжетаева Молдир       1992 ж.т.

Курманалиев Мухамбет    1991 ж.т.

Макаренко Андрей          төреші

Смирнов Андрей               1978 ж.т., аға жаттықтырушы

13

«Триколор ТВ ақ түндер» атты 28-ші Халықаралық марафон

2017 жылдың 05-11 шілде күндері Санкт-Петербург (Ресей) қаласы

Кенжегереев Мақсот

14

Президенттік көпсайыстан Қазақстан Республикасының кубогы

2017 жылдың 31 шілде - 07 тамыз аралығында Хромтау қаласы

Рассказова Виктория      2003 ж.т.

Тулепбергенова Ляззат  2001 ж.т.

Литвинова Виктория       2000 ж.т.

Рузаева Надежда             1999 ж.т.

Свечников Алексей          2001 ж.т.

Кабдулмажит Ақылбек  1999 ж.т.

Сансызбаев Еламан        2000 ж.т.

Издилеев Бекзат             2003 ж.т.

Иманғалиев Нұрбек         аға жаттықтырушы

15

Самбо күресінен және әскери самбодан Әлем чемпионаты мен Азия ойындары алдында жасөспірімдер, жастар мен ересектер арасында оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 22 шілде-10 тамыз аралығында Сарқант ауданы (Алматы облысы)

Супыгалиев Қазбек         1990 ж.т.

Ихсангалиев Темирлан  1986 ж.т.

Сериков Нурбол               1993 ж.т.

Жарылғасов Бағдат        1990 ж.т.

Ибрашев Қазбек              аға жаттықтырушы

16

Самбо күресінен Әлем чемпионаты алдында 1999-2001 ж.т. жасөспірімдер мен 1997-1998 ж.т. жастар арасында орташа таулы аймақтағы оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 20 шілде - 10 тамыз аралығында Төлеби ауданы (Оңтүстік Қазақстан облысы)

Ковтун Анастасия            1999 ж.т.

Телемгенова Айгерим     1995 ж.т.

17

Самбо күресінен Әлем чемпионаты алдында 1999-2001 ж.т. жасөспірімдер мен 1997-1998 ж.т. жастар арасында орташа таулы аймақтағы оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 20 шілде-10 тамыз аралығында Төлеби ауданы (Оңтүстік Қазақстан облысы)

Бақыт Ерасыл                   1999 ж.т.

Кабдолов Армат               1998 ж.т.

Нығмет Серікбай              1997 ж.т.

Ғайнуллин Ансарбек      1998 ж.т.

Р.Мендигалиев                жаттықтырушы

Б.Есенгалиев      аға жаттықтырушы

18

Таеквондодан Корея құрама командасымен біріккен оқу-жаттығу жиыны және Халықаралық «Корея Опен» жарысы

2017 жылдың 16 маусым - 08 шілде аралығында Чунчеон (Оңтүстік Корея) қаласы

Ордабаев Арслан жаттықтырушы

19

12 жасқа дейінгі жасөспірімдер арасында екінші командалық біріншілік «Team Series 12&under» атты Қазақстан кубогы

2017 жылдың 03 - 15 тамыз күндері Алматы қаласы

Закир Альхафиз                2005 ж.т.

Сапарбеков Аскер            2006 ж.т.

Галимжанов Иосиф         2005 ж.т.

Шамшитов Алимжан       2006 ж.т.

Кустанаева Мадина        2006 ж.т.

Баекесова Мадина           2007 ж.т.

Изделеева Мадина           2006 ж.т.

Джальмишева Алина      2006 ж.т.

Мутянов Бахтияр             жаттықтырушы

Селиванов Сергей            аға жаттықтырушы

20

Велосипед спортынан жеке және аралас топтағы жарыс бойынша Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 26 - 29 шілде күндері Астана қаласы

Титов Никита                    2000 ж.т.

Балғабаев Бекжан            2000 ж.т.

Ютишев Николай             2001 ж.т.

Карпухин Николай          2001 ж.т.

Колесов Илья                     2002 ж.т.

Айтмагамбетова Салтанат 2000 ж.т.

Харисов Т.В.                      жаттықтырушы

Ибатов Б.С.         аға жаттықтырушы

21

Велосипед спортынан «Қазақстан оқушысы» атты Республикалық жарыс

2017 жылдың 30 шілде - 15 тамыз күндері Өскемен қаласы

Казакевичус Никита       2001 ж.т.

Носков Дмитрий               2002 ж.т.

Елюбаев Руслан               2002 ж.т.

Карпухин Николай          2001 ж.т.

Харисов Т.В.                      жаттықтырушы

22

Велосипед спортынан ерлер арасында көпкүндік жарыстан Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 30 шілде - 16 тамыз күндері Петропавл қаласы

Титов Никита                    2000 ж.т.

Балғабаев Бекжан            2000 ж.т.

Ибатов Б.С.         аға жаттықтырушы

23

«ЭКСПО-2017» халықаралық көрмесі аясында Астана қаласында Батыс Қазақстан облысының мәдени күндері өткізілуіне байланысты, қазақ халқының дәстүрі мен мәдениетін әлемге паш ететін ұлттық спорт түрлерінен жарыстар мен көрсетілімдер

2017 жылдың 30 шілде - 07 тамыз аралығында Астана қаласы

Шурин Бауыржан                            төреші

Орынбасаров Данияр                     төреші

Кенжеғалиев Бектас                        төреші

Абдикаримов Даулет                      аға жаттықтырушы

24

Тоғызқұмалақтан ерлер және әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының жекелей чемпионаты

2017 жылдың 20 - 28 тамыз аралығында Қостанай қаласы

Матылов Сайлан             1992 ж.т.

Сагинбаев Жарасхан      1998 ж.т.

Қайыржанов Асет            2000 ж.т.

Кенжегалиев Бектас        1996 ж.т.

Карина Аида                     2000 ж.т.

Ерниязова Ализа              2000 ж.т.

Ерниязова Дильназ          2002 ж.т.

Ахметкалиев Бауыржан төреші

Абдикаримов Даулет      аға жаттықтырушы

 

Шара атауы

Өтетін орны, мерзімі

Қатысушылар

1

Авиамодель спортынан Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 10 - 16 шілде күндері

Алматы қаласы

Шаронов Богдан              2003 ж.т.

Сагатов Бекзат                  2006 ж.т.

Усов Вячеслав                   2006 ж.т.

Кривобоков Дмитрий      2003 ж.т.

Кузнецов Сергей         аға жаттықтырушы

2

Академиялық есуден оқу-жаттығу жиыны және одан әрі 05 - 06 шілде күндері 1999-2002 ж.т. арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты, 08 - 09 шілде күндері «Казахстанская магнитка» Халықаралық регатасы, 12 - 16 шілде күндері Қазақстан Республикасының жеке-командалық чемпионаты

2017 жылдың 26 маусым - 03 шілде аралығында Теміртау қаласы

Феклистов Григорий       1986 ж.т.

Тацей Евгений                   1987 ж.т.

Савченко Даниил             1998 ж.т.

Матвиенко Иван               2001 ж.т.

Дуйсекенов Рахат            2002 ж.т.

Токсанов Азамат              2001 ж.т.

Маженов Мирас               2000 ж.т.

Чернухин Иван                2002 ж.т.

Калитов Максим              2002 ж.т.

Стармоусова Валерия    2000 ж.т.

Калитова Элеонора        2000 ж.т.

Ендовицкая Виктория     2001 ж.т.

Бекмачев А.А.    жаттықтырушы

Лапшин Э.В.       аға жаттықтырушы

3

Қазақстан бокс федерациясының құрметті президенті А.А.Құлыбаевтың 80-жылдық мерей тойына арналған ерлер арасында бокстан халықаралық турнир

2017 жылдың 30 маусым - 06 шілде аралығында Атырау қаласы

Төреш Алдияр                   1995 ж.т.

Мулдашев Сагындык      1994 ж.т.

Есенғалиев Нұрбол         1995 ж.т.

Жанбырбай Расул           1995 ж.т.

Журсунов Сансызбай     төреші

Сұлтанғалиев Саттар аға жаттықтырушы

4

Бокстан халықаралық жарыс алдында арнайы дайындық бойынша оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 16 шілде - 01 тамыз аралығында Алматы облысы, Бәйтерек ауылы

Қалиев Тұрарбек (2000 ж.т.)

5

Бокстан Қостанай облысының федерациясының вице-президенттері Орал және Қорған Айтеновтерді еске алуға арналған жастар арасында халықаралық турнир

2017 жылдың 14 - 23 шілде аралығында Қостанай қаласы

Сайфуллин Азамат          2000 ж.т.

Сафоров Ильдар               2000 ж.т.

Шарипов Сұлтан              2000 ж.т.

Ақбала Наурызбек          2000 ж.т.

Журсунов Сансызбай     төреші

Сұлтанғалиев Саттар аға жаттықтырушы

6

Жүзуден жасөспірімдер құрама командасымен біріккен жалпы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 13 шілде - 08 тамыз аралығында Чолпан-Ата (Қырғызстан) қаласы

Джулдаспаев Жангир (2003 ж.т.)

Молдашев Ерлан        жаттықтырушы

7

Волейболдан біріккен оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 14 - 28 шілде күндері Анапа қаласы (Ресей)

Сериккалиева Альфия     2002 ж.т.

Ветелкина Светлана       2002 ж.т.

Логашкина Валерия        2002 ж.т.

Макей Виктория               2002 ж.т.

Филиппова Виолетта      2002 ж.т.

Решетняк Юлия                 2002 ж.т.

Сабырова Арайлым        2003 ж.т.

Гергерт Карина                2003 ж.т.

Голованова Валерия       2004 ж.т.

Ыхсанова Алина              2002 ж.т.

Серик Раухан                    2003 ж.т.

Хохлачева Анастасия     2002 ж.т.

Губашева Айнур       жаттықтырушы

Губашев К.А.     аға жаттықтырушы

8

Әйелдер күресінен жасөспірімдер арасында Азия чемпионаты

2017 жылдың 19 - 28 шілде күндері Бангкок (Тайланд) қаласы

Султанова Айдана (2002 ж.т.)

9

Грек-рим күресінен бірлескен жалпы дене дайындығы бойынша оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 10 – 28 шілде күндері Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданының Лобанов ауылы

Темірғали Рустем             1999 ж.т.

Акунов Адильхан             1999 ж.т.

Ларионов Даулет             1999 ж.т.

Елеуов Ескендер               1994 ж.т.

Фатаков Артем                  1994 ж.т.

10

Дзюдодан Қазақстан Республикасының құрама командасымен біріккен оқу-жаттығу жиыны

2017 жылдың 27 маусым-15 шілде аралығында Шымкент қаласы

Уналов Ерлан         (2000 ж.т.)

Усманов Ерген       жаттықтырушы

11

Дзюдо күресінен ашық Европа кубогі және халықаралық жаттығу лагері

2017 жылдың 20 - 26 шілде күндері Минск (Беларусь) қаласы

Альмухамбетова Гульдана     1994 ж.т.

12

Мүмкіндігі шектеулі спортшылар арасында паратаеквондодан Азия чемпионаты

2017 жылдың 27 маусым - 03 шілде аралығында Сеул (Корея) қаласы

Мукашев Малик          (1986 ж.т.)

Мергалиев Ербол        жаттықтырушы

13

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың жүлдесі үшін қазақ күресінен «Қазақстан Барысы» республикалық турнир

2017 жылдың 27 маусым-05 шілде аралығында Астана қаласы

Хамзин Ерназар               1994 ж.т.

Көлбай Темірлан              1995 ж.т.

Шергалиев Артур     команда жетекшісі

 

14

Карате-додан жастар арасында оқу-жаттығу жиыны және одан әрі жастар мен ересектер арасында Азия чемпионаты

2017 жылдың 04 - 20 шілде күндері Астана қаласы

Тимралиев Дархан          2000 ж.т.

Кайров Куаныш                төреші

Мергалиев Ринат        аға жаттықтырушы

 

15

Көгалдағы хоккейден ерлер мен әйелдер арасында Қазақстан Республикасының Кубогы

2017 жылдың 01 - 10 шілде күндері Тараз қаласы

Утигенова Эльвира          1999 ж.т.

Шароварникова Алина  1999 ж.т.

Иргалиева Карина           2000 ж.т.

Камитова Дарига             2000 ж.т.

Захаренко Алена              2001 ж.т.

Башарова Неля                 2001 ж.т.

Ляпина Виктория             2002 ж.т.

Хайрушева Дильназ        2002 ж.т.

Подхватилина Екатерина 2002 ж.т.

Кирпичева Мария            2003 ж.т.

Кирпичева Дарья             2004 ж.т.

Есеналиева Асем              2004 ж.т.

Сумкина Екатерина         2004 ж.т.

Резвова Владислава        2004 ж.т.

Боровикова Карина         2003 ж.т.

Жамансариева Асем       2006 ж.т.

Байсарина Галия             жаттықтырушы

16

Көгалдағы хоккейден ерлер мен әйелдер арасында Қазақстан Республикасының Кубогы

2017 жылдың 01 - 10 шілде күндері Тараз қаласы

Плаксин Никита             1998 ж.т.

Хорошкин Владимир      1999 ж.т.

Астафьев Денис              2000 ж.т.

Хасанов Азамат               1998 ж.т.

Айткалиев Алтынбек       2003 ж.т.

Муратов Алихан              1999 ж.т.

Бугаев Максим                  2002 ж.т.

Квитко Денис                     2002 ж.т.

Меликов Роман                 2004 ж.т.

Бахарев Никита                2007 ж.т.

Тимербаев Алибек           2001 ж.т.

Шакирьянов Телли          2004 ж.т.

Траисов Рустам                2003 ж.т.

Траисов Ренат                   2003 ж.т.

Шаймарданова Виктория 1988 ж.т.

Бережная Е.С.    аға жаттықтырушы

17

Парашют спорты бойынша Қарулы Күштері және Қазақстан Республикасы жекелей командалық біріншілігі

2017 жылдың 23 маусым - 07 шілде аралығында Алматы қаласы

Гредасов Андрей              1962 ж.т.

Землянушин Михаил      1985 ж.т.

Кутафин Евгений              1987 ж.т.

Кухаренко Виолетта       1996 ж.т.

18

Жатып сығымдаудан Қазақстан Республикасының Кубогы және пауэрлифтингтен жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында жеке жаттығулар бойынша Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 28 маусым - 13 шілде аралығында Семей қаласы

Сагидуллакызы Улмекен 2003 ж.т.

Кайнушева Махаббат    2004 ж.т.

Романова Яна                    2002 ж.т.

Шынболатова Зарина    1997 ж.т.

Айтказин Талгат               1997 ж.т.

Кабдылгазиев Арман      2005 ж.т.

Нуртаев Эдильхан           2005 ж.т.

Шкирман Владимир        аға жаттықтырушы

19

Қазақстан Республикасының Президентінің жүлдесіне арналған әскери самбодан Әлем Кубогі

2017 жылдың 03 - 11 шілде күндері Астана қаласы

Супығалиев Қазбек         1990 ж.т.

Қажиақпаров Шыңғыс   1994 ж.т.

Ихсанғалиев Темирлан  1986 ж.т.

Қузбахов Тилек                1995 ж.т.

Ибрашев Қазбек             аға жаттықтырушы

20

Қазақстан Республикасының Президентінің жүлдесіне арналған самбо күресінен Әлем Кубогі

2017 жылдың 03 - 11 шілде күндері Астана қаласы

Райымкулов Болатбек    1993 ж.т.

Сериков Нурбол               1993 ж.т.

Жарылғасов Бағдат        1990 ж.т.

Байбатыров Ерболат      1986 ж.т.

Габбасов Нурымжан      1996 ж.т.

Қалеш Еркебұлан            1996 ж.т.

Мирманов Сырым            1992 ж.т.

Балмагамбетов Талгат   төреші

21

Қазақстан Республикасының Президентінің жүлдесіне арналған самбо күресінен Әлем Кубогі

2017 жылдың 03 - 11 шілде күндері Астана қаласы

Телемгенова Айгерим     1995 ж.т.

Қабырайқызы Құралай  1996 ж.т.

Сағатова Гаухар            1996 ж.т.

Исатаева Альмира           аға жаттықтырушы

22

Қазақстан Республикасының Президентінің жүлдесіне арналған самбо күресінен Әлем Кубогі

2017 жылдың 03 - 11 шілде күндері Астана қаласына

Есенғалиев Бірлес жаттықтырушы

Түменов Нуфтолла жаттықтырушы

23

Көпсайыстың жекелеген түрінен Қазақстан Республикасының чемпионаты және спорттық гимнастикадан Қазақстан Республикасының чемпионаты

2017 жылдың 23 маусым – 04 шілде аралығында Алматы қаласы

Утежанова Дана             2002 ж.т.

Дауренова Азиза              2004 ж.т.

Точилина Елизавета       2004 ж.т.

Мащенко Любовь             2006 ж.т.

Гурсаева Асем                  2006 ж.т.

Королева Анастасия       2005 ж.т.

Кабдоллова Малика       2005 ж.т.

Мусабекова Айжан         төреші

Крепица Ирина аға жаттықтырушы

24

Кеме үлгілерін жасау спорты бойынша Қазақстан Республикасының ашық жеке-командалық чемпионаты

2017 жылдың 28 маусым - 10 шілде аралығында Қарағанды қаласы

Галимов Әділхан              2001 ж.т.

Аккожин Манас                аға жаттықтырушы

25

Тоғызқұмалақтан «Czech open» халықаралық фестивалі

2017 жылдың 12 - 22 шілде күндері Пардубице (Чехия) қаласы

Жаттықтырушы Абдикаримов Дәулет

26

Тоғызқұмалақтан әйелдер арасындағы Қазақстан Республикасының командалық чемпионаты

2017 жылдың 27 шілде - 02 тамыз аралығында Ақтөбе қаласы

Карина Аида                     2000 ж.т.

Ерниязова Ализа              2000 ж.т.

Ерниязова Дильназ          2002 ж.т.

Оразмұханбет Гүлназ     2000 ж.т.

Мұратова Шынар            2000 ж.т.

Амантайқызы Айя            2004 ж.т.

Сагинбаев Жарасхан      төреші

Абдикаримов Даулет      аға жаттықтырушы

27

Ауыр атлетикадан 2001-2002 ж.т., 2003 ж.т. және одан төмен жастағы ұландар мен қыздар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты және Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген жаттықтырушысы А.В.Лю-Шиннің ашық Республикалық турнирі

2017 жылдың 25 маусым-11 шілде аралығында Семей қаласы

Кенжегалиев Салауат    2002 ж.т.

Урашев Рустам                 2002 ж.т.

Әлиев Өтепберген            2001 ж.т.

Маканов Нұралы             2003 ж.т.

Жарбосын Бекет               2003 ж.т.

Тарасов Виктор                 2001 ж.т.

Сариев Рулан                    2005 ж.т.

Маканов Нұрғазы            2005 ж.т.

Файзуллин Тұрлан          2004 ж.т.

Хамидолла Сержан         2003 ж.т.

Айдар Мадияр                  2005 ж.т.

Жумашев Алишер            2004 ж.т.

Дельмуханов Багдат       төреші

Байториев Даурен           аға жаттықтырушы

28

Шахматтан ерлер мен әйелдер арасында Қазақстан Республикасы кубогының І-кезеңі және Қазақстан Республикасы балалар кубогының 4-ші кезеңі

2017 жылдың 20 - 29 шілде күндері Астана қаласы

 

Абдилдаева Лаура          2005 ж.т.

Игамбергенов Алибек     1995 ж.т.

Мухит Айсезим                 1997 ж.т.

Мин Валерий                     төреші

Казекенов Марат             аға жаттықтырушы

29

Шахматтан «Czech open-2017» халықаралық фестивалі

2017 жылдың 21 - 29 шілде күндері Пардубице (Чехия) қаласы

Сайын Жанат